Bir motosiklet sürücüsü motosikletinin sadece bir ulaşım aracı olarak görmek istemez. Yeni insanlarla tanışma, daha çok sosyalleşmek için bir araçtan çok amaçtır. Ne yazık ki ülkemizde motosiklet kültürü olduğunun farkındalığı çok azdır. Trafik, insanların yol vermemek için mücadele verdiği ve hakların çiğnendiği bir ortam olmuş. Böyle olunca motosikletleri kimse farketmiyor.

Mototekno projesi 01 Haziran 2019 tarihinde yayına başlamış ve yayından 6 ay önce kurulmuş olan bir dijital yayın platformudur. Halen daha motosiklete dair web sitelerinin az olması bu projenin oluşmasına sebeptir. Ulusal ve global motosiklet haberlerini sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz.

İlk başlarda YouTube’da motosiklet ekipman videoları ile başladık. Ardından motovlog serileri ile çekimlere devam ettik. 07 Nisan 2020 tarihinde YouTube ve Sosyal Medya içeriklerinin devamını sonlandırdık. Motosiklet ile ilgili içeriklerimizi video formatlı olarak değil sadece web sitemizde devam etmekteyiz.

Web sitemizin sunucuları ayrı barındırılmaktadır. Sosyal medya, site içerikleri ve video yayınları birbirinden bağımsız olarak hareket etmektedir.

Mototekno markası haber ajansı ve video hizmetleri kategorisinde tescillidir. Markamızın değerini korumakta özel hukuk departmanımız devamlı görev yapmaktadır. Marka bildirimi YouTube/Google firmasına yapılmıştır.

Daha detaylı bilgiyi “Künye” sayfasından edinebilirsiniz.

Stüdyomuz

Ufak bir stüdyoda bu işe başladık. Daha yol alacak çok zamanımız var :=)

İş etiğine son derece bağımlıyız. Yavaş büyümeden yanayız. Biz büyürken ekibimize yeni arkadaşlar katacağız.

Biliyoruz zor olanı yapıyoruz. İçerikler üretiyoruz. Bizler sabırlıyız. Başarı sizlerin desteğiyle sağlanmış olacak.

takipte kalın :=)

Sosyal Medya

Facebook sayfamızın adresi: https://www.facebook.com/mototekno

Twitter sayfamızın adresi: https://twitwitter.com/mototekno

Instagram hesabımızın adresi: https://www.instagram.com/mototeknotv/

Video Servisleri

YouTube kanalımızda motosiklet ve teknoloji konulu video içerikleri üretmekteyiz. Adresimiz: https://www.youtube.com/mototekno

IGTV‘de dikey formatta video yayınları yapmaktayız. Instagram @mototeknotv hesabımızla eş zamanlıdır.

TikTok hesabımızda dikey formatta video yayınları yapıyoruz: @mototekno, uygulamayı https://www.tiktok.com/tr/ linkinden indirebilirsiniz.

Dijital oyun kanalımız Twitch üzerinden yayın yapmaktadır. Kanal adresimiz: https://www.twitch.tv/mototekno

Sistem Bilgisi

Sunucularımızı dışarıdan temin etmekteyiz.