İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Etkinlikler
 3. Motobike İstanbul 2021 Fuar Tarihi Açıklandı

Motobike İstanbul 2021 Fuar Tarihi Açıklandı

featured

Geçen sene 2020 Şubat Ayında dünyanın her yerinden 108,485 ziyaretçi 285 Motosiklet sevdalısı ile bir araya geldi. Motosiklet ve bisiklet sektörünün en kapsamlı etkinliği olan  Motobike Istanbul25-28 Şubat 2021 tarihleri arasında 13.kez organize edilecek. Messe Frankfurt Istanbul’un sektörün önde gelen dernekleri MOTED ve MOTODER’in desteğiyle organize ettiği Motobike Istanbul’da yeni sezon modelleri ilk kez görücüye çıkacak.

Sponsorlar;

 1. Ana Sponsor: Motul
 2. Akaryakıt Sponsoru:Aytemiz
 3. Garanti BBVA
 4. Quick Sigorta
 5. Metro FM
 6. OMM Rider
 7. Kosgeb
 8. Moted
 9. Motoder
 10. Casali Four

Motobike Istanbul’da, Türkiye’den üreticilerin tüm ürün yelpazesini ve yeniliklerini görebileceğiniz gibi Türkiye ve bölgesel pazarlarda faaliyetlerini arttırmak isteyen uluslararası katılımcılara ait geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi ile de karşılaşacaksınız.

Katılımcıları ve ürünleri hızlı ve kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

 • Sektörün Buluşma Noktası: Motobike Istanbul, Türkiye’nin motosiklet, bisiklet ve aksesuarları alanındaki tek ve lider fuarı olarak katılımcı ve ziyaretçilerini ağırlıyor.
 • Sektörün Kalbinin Attığı Yer: Motobike Istanbul fuarına katılan firmalar, sadece Türkiye pazarına değil, Türkiye üzerinden Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Asya ülkelerine de kolay erşebilmektedir. Siz de bu uluslararası rekabette yerinizi güçlendirebilirsiniz.
 • Sezon Açılışı: Yeni ürünlerin lansmanları Motobike Istanbul’da gerçekleşiyor.
 • İletişim Olanaklarının Avantajı: Marka bilinirliğinizi oluşturmanız ve arttırmanız için medya aracılığıyla iletişim olanaklarından faydalanabilirsiniz.
 • Motobike Academy: Motosiklet ve bisiklet dünyasına dair trendleri ve yenilikleri içeren Motobike Academy ile sektörün önemli isimlerinin konferanslarına katılabilirsiniz.
Yamaha Motor Maraton İzmir'in Destekçisi Oldu
Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz abone olun ve yeni gelişmelerden haberdar olun. E-Posta Bülten Aboneliği için TIKLAYIN!

Yazar Hakkında

Motosiklet ve Teknoloji konulu yayınlar yapan Mototekno, bir dijital yayın kuruluşudur.

Yorum Yap